profesjonalne projektowanie wntrz Wabrzych

FilozofiaCo projektujemyZakres projektówKorzyści dla klientów

PROJEKT KOMPLEKSOWY
Otrzymujecie Państwo projekt, na podstawie którego można prowadzić prace wykonawcze i prowadzące do otrzymania gotowego wnętrza wraz z meblami, lampami, itp. Po dokładnym wysłuchaniu Państwa oczekiwań, poznania trybu życia i osobowości nasza praca projektowa zaczyna się opracowaniem układu ścian i opracowania koncepcji aranżacji. Kolejny etap to dobranie materiałów, kolorów, faktur, elementów stałych i ruchomych, mebli, lamp…, które stanowią o charakterze wnętrza oraz detali, które dopełniają całość. W efekcie powstaje wnętrze niepowtarzalne, a zarazem funkcjonalne, przeznaczone tylko dla Państwa.
W tak szerokiej współpracy cenimy wzajemne poznanie oraz obdarowanie nas zaufaniem, co pozwala na przygotowanie wyjątkowego projektu. Projektu wyjątkowego dla Państwa i dla nas również.

PROJEKT PODSTAWOWY
Jest to projekt kompleksowy pomniejszony o wybór i rysunki projektowe elementów wyposażenia wnętrza. Projekt podstawowy nie obejmuje nadzoru autorskiego, ale przygotowana dokumentacja pozwoli Państwu na realizację prac wykonawczych, otrzymując niepowtarzalne wnętrze z dobranymi wszelkimi stałymi elementami, w tym również łazienkami i kuchnią. Projekt ten różni się od projektu kompleksowego tym, że nie ma tu dobranych elementów ruchomych (mebli, lamp, itp.) oraz zaprojektowanych wykonawczo mebli do zabudowy.

PROJEKT KONCEPCYJNY
W ramach projektu koncepcyjnego powstaje projekt rozkładu pomieszczeń, przestrzeni i funkcji w mieszkaniu. Podstawą każdej udanej aranżacji jest dobrze zaplanowany układ wnętrza, który wydobywa walory przestrzeni zanim jeszcze pojawią się w niej elementy wykończenia (meble, tkaniny, itp.).Często widzimy zaskoczenie klientów, gdy okazuje się jak duże możliwości zmian drzemią w zastanym układzie przestrzeni. Pierwszym krokiem, który podejmujemy, jest rozplanowanie funkcji, których Państwo potrzebują, drugim - równie ważnym - nadanie pomieszczeniom takich kształtów i proporcji, by niezależnie od wystroju stanowiły interesującą całość. Jeżeli więc planują Państwo samodzielnie dobrać kolorystyką, meble i materiały wykończeniowe, a w zakresie układu skorzystać z naszego doświadczenia i wiedzy, oferujemy usługą projektu układu ścian, wraz z określeniem głównych rozwiązań budowlanych i adaptacyjnych. Jest to rodzaj współpracy, podczas której , po konsultacji dotyczącej Państwa potrzeb i wyobrażeń, pracownia przedstawia propozycję układu. Jest ona prezentowana i omawiana podczas spotkań, do momentu pełnej akceptacji założeń, a efektem prac jest rzut budowlany z wymiarami ścian, na podstawie którego można rozpocząć budowę oraz rysunek poglądowy zawierający informacje na temat umiejscowienia mebli i gabarytu zabudowy.

PORADA
Porada jest usługą, która ma na celu znaczną zmianę wyglądu i charakteru wnętrza, a uzyskuje się ją za pomocą niewielkiej i prostej do zastosowania ingerencji w zastaną przestrzeń. W ramach porady podejmowana jest decyzja dotycząca jednego lub kilku elementów wnętrza, takich jak kolorystyka, dobór lub zmiana wyglądu mebli, oświetlenia, czy też wytyczne do niedużej przebudowy. Usługa ta skierowana jest do osób, które chcą odmienić swoje mieszkanie nie decydując się na kompleksowy remont. 


  Zawartość projektów

kreowanie wntrz Wabrzych